Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar

Osłona balkonowa na wymiar

1,00 zł
Brutto

Jak kupować?

  • zmierz balkon
  • wybierz długość, szerokość i kolor
  • maksymalna długość osłony to 25 metrów

Kolor
  • Brązowy
  • Szary
  • Granatowy
  • Zielony
  • Bordowy
  • Beżowy
  • Grafitowy
Szerokość

.

Dlaczego warto kupić osłony balkonowe Cover-IT ?


Polski produkt rzemieślniczy -Każda osłona jest ręcznie wykonana z największą dbałością o jakość.

Odporne na warunki atmosferyczne- Z naszych osłon z powodzeniem można korzystać cały rok, niestraszny jest im mróz, deszcz, wilgoć, wiatr czy promieniowanie UV.

Wodoodporne - Zapomnij o zalanym balkonie ! Dzięki wodoodpornym właściwościom, w miejscu zawieszenia osłony woda nie przecieka do środka. Materiał się nie niszczy, nie gnije i nie trzeba go suszyć.

Wytrzymałe - Osłony są wykonane z bardzo wytrzymałego i sztywnego materiału, odpornego na rozciąganie i rozrywanie, z pewnością wytrzymają kilka sezonów.

Nie tracą kolorów -Dzięki pokryciu lakierem UV, osłony nie płowieją i cały czas zachowują swój naturalny kolor.

Funkcjonalne - Osłony można skracać na dowolną długość, materiał nie strzępi się ani nie pruje przy przecinaniu.

Stabilne- Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu metalowych oczek co 30 cm na górze, dole i brzegach materiału, osłony stabilnie przylegają do powierzchni balkonu, balustrady czy ogrodzenia. Doskonale chronią przed wiatrem.

Bezproblemowe w czyszczeniu i utrzymaniu -  Osłony są wykonane z tkaniny odpornej na zabrudzenia, wystarczy czyścic je wodą z mydłem za pomocą szmatki czy gąbki.

Zapewniają Intymność i dyskrecje- Twój balkon czy ogród jest twoją twierdzą. Osłony wiszą na straży twojej prywatności. Doskonale chronią przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, czy chciwymi zapędami złodziei.

Łatwe w montażu I demontażu - Do każdego zamówienia dodajemy komplet opasek zaciskowych dzięki którym, szybko i bezstresowo zamocujesz osłony na balkonie czy w ogrodzie.

Starannie zapakowane - Każda osłona przed wysyłką jest zwijana w rulon, co zapobiega gnieceniu się materiału, dzięki temu produkt jest od razu gotowy do zawieszenia i nie wymaga prasowania. Ponadto każda osłona, pakowana jest w oddzielny 3-warstwowy karton. Kupując osłony Cover-IT, masz pewność, że twoje zamówienie nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

9999 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności