Taśma samoprzylepna rzep dwustronny 25 m
Taśma samoprzylepna rzep dwustronny 25 m
Taśma samoprzylepna rzep dwustronny 25 m

Taśma samoprzylepna rzep dwustronny 25 m

4_RZEP_16_25m
90,00 zł
Brutto

Kolor: Czarny

Długość: 25 metrów.

Rodzaj rzepu: Haczyk i pętelka

Idealna do mocowania siatek na moskitiery w ramach okien.

Grubość

.

Dlaczego warto kupić rzep dwustronny w Cover-IT ?


Łatwy w montażu - Taśma jest giętka, dzięki czemu można bez problemu dopasować ją do wymiarów okna lub drzwi.

Zapewnia stabilne mocowanie - Jedna ze stron to klasyczna pętelka, natomiast druga składa się z niewielkich haczyków. Dzięki temu, po złączeniu stron uzyskujemy trwałe i solidne mocowanie.

Wielokrotnego użytku - Części taśmy można wiele razy odczepiać od siebie, zdjąć siatkę i, np. poddać ją czyszczeniu, a następnie ponownie zamontować. 

Dyskretny - Taśma jest wąska i niewielkich rozmiarów. W związku z tym nie rzuca się w oczy i jest dyskretnym mocowaniem dla moskitiery. Można wykorzystywać ją zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Szeroki wachlarz zastosowań  

Taśmy samoprzylepne mają szerokie zastosowanie zarówno w różnych dziedzinach przemysłu, jak i w codziennym życiu. Przykładowo możemy wykorzystać je:

- Jako mocowanie dla siatek na moskitiery- Dzięki taśmie samoprzylepnej bezproblemowo zamocujemy siatkę w ramach okiennych. Zarówno taśmę, jak i siatkę na moskitiery można zamówić pod wymiar.

- Jako element do porządkowania kabli, przewodów elektrycznych, narzędzi- Za pomocą taśmy w bardzo łatwy sposób stworzymy opaskę, którą owiniemy i uporządkujemy przewody elektryczne, kable czy narzędzia.

- Jako zabezpieczenie podczas transportu- Taśma świetnie się sprawdza przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju przedmiotów podczas transportu.996 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności