Osłony balkonowe standardowe

Osłona na balustradę balkonową to produkt ceniony przez każdą osobę, która posiada balkon. Niezależnie od tego, czy jest to niewielka przestrzeń, loggia czy taras – są chwile, gdy żałujemy, że każdy może spojrzeć w nasze okna. Nie odkładaj swojej prywatności na „później”. Wybierz osłony balkonowe najwyższej jakości, które posłużą Ci przez wiele lat.

OSŁONKI NA BARIERKI BALKONOWE


W jednych sklepach od czasu do czasu, w innych w regularnej sprzedaży są osłonki na barierki balkonowe. Wykonane są z bambusa, plastiku lub „patyczków”. Są też takie z siatki, która nieco ukrywa, a nieco odkrywa. Takie produkty trudno jest przymocować do balustrady. Najczęściej ich właściciele decydują się na przeplatanie maty między szczebelkami, dzięki czemu całość się trzyma. Producent najczęściej nie przewiduje bowiem stworzenia elementu, który ułatwiłby ich montaż. Tego typu osłona balkon nie posłuży Ci jednak długo. Produkty te dobrze wyglądają najczęściej przez jeden lub dwa sezony. Po tym czasie kruszą się, płowieją lub wręcz rozpadają w rękach.

BALKON – OSŁONA IDEALNA


Jako Cover-IT oferujemy osłony balkonowe najwyższej jakości. Bez problemu znajdziesz w naszej ofercie produkty przeznaczone do wykorzystania na standardowych balkonach i tarasach. Nie wymagają one przycinania oraz dłuższego czasu oczekiwania (co może się naturalnie zdarzyć podczas przygotowywania produktów na wymiar). W naszym sklepie znajdziesz maskownice o standardowych wymiarach. Osłona balkonowa dostępna jest o długości 30, 50 lub 70 centymetrów oraz wysokości 70, 80, 90 lub 100 centymetrów – w zależności od potrzeb. Pamiętaj! Nie musisz wybierać maty, która zakryje całą balustradę. To tylko jedna z opcji. Możesz wybrać też niższą, która może ozdobić Twój balkon. Osłona przed sąsiadami - gwarantowana!

BOCZNA OSŁONA BALKONU


Wiele osób interesuje jedynie boczna osłona balkonu. Chroni ona wtedy przed wiatrem, uporczywym słońcem lub wzrokiem wścibskich przechodniów, jeśli np. z ulicy widoczny jest jedynie bok balkonu, a jego front skierowany jest, np. na las.

Każda oferowana przez nas osłona balkon to produkt najwyższej jakości! Nie ma tu miejsca na pomyłki i buble. Nasze produkty nie przepuszczają światła, w związku z czym nie prześwitują. Zapewnisz sobie mnóstwo dyskrecji oraz intymności. Wszystkie osłony balkonowe, które znajdują się w naszym asortymencie charakteryzują się kilkoma ważnymi cechami. To bogactwo kolorów, które możesz dopasować względem swojego gustu lub ogólnego wyglądu budynku. Ponadto są one odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Nie straszne im: wiatr, śnieg, grad, deszcz, a nawet słońce. Dzięki temu, możesz cieszyć się nimi przez wiele lat, bez konieczności wymieniania osłony co sezon.

MONTAŻ I CZYSZCZENIE


Z pewnością zastanawiasz się, jak zamontować produkt, który jedną płachtą może zakryć całą balustradę. To dziecinnie proste! Nie musisz kombinować, przeplatać maty między szczebelkami. Każda osłona balkonowa posiada otwory. Są to oczka kaletnicze, zabezpieczone metalową obwódką. To chroni matę przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami. Oczka te rozmieszczone są co 50 centymetrów, dzięki czemu maskownica będzie idealnie przylegać do balustrady, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Do każdego zamówienia dołączamy też opaski zaciskowe, wykonane z tworzywa sztucznego. Wystarczy przepleść je przez otwór oraz fragment balustrady i… gotowe!

Pielęgnacja takich osłon również nie należy do skomplikowanych czynności. Nie oszukujmy się – wszelkie balkonowe osłony narażone są na działanie kurzu, pyłu, błota, deszczu czy innego rodzaju brudu. Nie będziemy sugerować, że potrzebujesz specjalnych, profesjonalnych środków czystości. Wystarczy chwycić za ściereczkę lub gąbkę oraz wodę i mydło. To usunie z powierzchni maskownicy każdy brud. Nie musisz nawet zdejmować jej z balustrady. Jeśli jednak zechcesz – wystarczy, że przetniesz opaski zaciskowe. Możesz wtedy maskownicę umyć w ogrodzie lub w łazience.

PRZESYŁKA
Cover-it przykłada ogromną wagę do sposobu pakowania swoich produktów. Ze względu na to, że oferujemy dostawę na terenie całego kraju, musimy każde zamówienie odpowiednio przygotować do transportu. W związku z tym każda osłona balkonu zwijana jest w spory rulon, co zapobiega powstawaniu zagnieceń. Tak przygotowany produkt umieszczamy w trzywarstwowym kartonie, który chroni swoją zawartość przed uszkodzeniami i zabrudzeniem.
Każda oferowana przez nas osłona balkonu przed sąsiadami zapewni Ci maksymalną prywatność we własnym domu. Nie będziesz czuć się skrępowany, ani obserwowany, ponieważ montując nasz produkt, zagwarantujesz sobie intymność na najwyższym poziomie, niezależnie od tego czy lubisz spędzać czas na swoim balkonie lub tarasie, czy w zaciszu domowym.

Po nasze produkty codziennie sięgają zadowoleni klienci ze wszystkich miast Polski. Dziś możesz dołączyć do nich i Ty. Wybierz tę osłonę, która będzie najlepiej pasowała do wymiarów Twojej balustrady oraz będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności