Osłony na balustrady balkonowe

Osłona na balustradę balkonową to produkt ceniony przez każdą osobę, która posiada balkon. Niezależnie od tego, czy jest to niewielka przestrzeń, loggia czy taras – są chwile, gdy żałujemy, że każdy może spojrzeć w nasze okna. Nie odkładaj swojej prywatności na „później”. Wybierz osłony balkonowe najwyższej jakości, które posłużą Ci przez wiele lat.

Osłonki na barierki balkonowe

W jednych sklepach od czasu do czasu, w innych w regularnej sprzedaży są osłonki na barierki balkonowe. Wykonane są z bambusa, plastiku lub „patyczków”. Są też takie z siatki, która nieco ukrywa, a nieco odkrywa. Takie produkty trudno jest przymocować do balustrady. Najczęściej ich właściciele decydują się na przeplatanie maty między szczebelkami, dzięki czemu całość się trzyma. Producent najczęściej nie przewiduje bowiem stworzenia elementu, który ułatwiłby ich montaż. Tego typu osłona balustradowa balkonu nie posłuży Ci jednak długo. Produkty te dobrze wyglądają najczęściej przez jeden lub dwa sezony. Po tym czasie kruszą się, płowieją lub wręcz rozpadają w rękach.

Czy mata na balustradę balkonową to idealne rozwiązanie?

Jako Cover-IT oferujemy osłony na balustrady balkonowe najwyższej jakości. Bez problemu znajdziesz w naszej ofercie produkty przeznaczone do wykorzystania na standardowych balkonach i tarasach. Nie wymagają one przycinania oraz dłuższego czasu oczekiwania (co może się naturalnie zdarzyć podczas przygotowywania produktów na wymiar). W naszym sklepie znajdziesz maskownice o standardowych wymiarach. Osłona balustradowa dostępna jest o długości 30, 50 lub 70 centymetrów oraz wysokości 70, 80, 90 lub 100 centymetrów – w zależności od potrzeb. Pamiętaj! Nie musisz wybierać maty, która zakryje całą balustradę. To tylko jedna z opcji. Możesz wybrać też niższą, która może ozdobić Twój balkon. Osłona przed sąsiadami - gwarantowana!

Boczna osłona balustradowa balkonu

Wiele osób interesuje jedynie boczna osłona balustradowa na balkonie. Chroni ona wtedy przed wiatrem, uporczywym słońcem lub wzrokiem wścibskich przechodniów, jeśli np. z ulicy widoczny jest jedynie bok balkonu, a jego front skierowany jest, np. na las.

Każda oferowana przez nas mata na balustradę to produkt najwyższej jakości! Nie ma tu miejsca na pomyłki i buble. Nasze produkty nie przepuszczają światła, w związku z czym nie prześwitują. Zapewnisz sobie mnóstwo dyskrecji oraz intymności. Wszystkie maty na balustradę balkonową , które znajdują się w naszym asortymencie charakteryzują się kilkoma ważnymi cechami. To bogactwo kolorów, które możesz dopasować względem swojego gustu lub ogólnego wyglądu budynku. Ponadto są one odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Nie straszne im: wiatr, śnieg, grad, deszcz, a nawet słońce. Dzięki temu, możesz cieszyć się nimi przez wiele lat, bez konieczności wymieniania osłony co sezon.

Montaż i czyszczenie osłony balustradowej na balkonie

Z pewnością zastanawiasz się, jak zamontować produkt, który jedną płachtą może zakryć całą balustradę. To dziecinnie proste! Nie musisz kombinować, przeplatać maty między szczebelkami. Każda osłona balustradowa na balkonie posiada otwory. Są to oczka kaletnicze, zabezpieczone metalową obwódką. To chroni matę przed rozdarciem i innymi uszkodzeniami. Oczka te rozmieszczone są co 50 centymetrów, dzięki czemu maskownica będzie idealnie przylegać do balustrady, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Do każdego zamówienia dołączamy też opaski zaciskowe, wykonane z tworzywa sztucznego. Wystarczy przepleść je przez otwór oraz fragment balustrady i… gotowe!

Pielęgnacja takich osłon balustradowych również nie należy do skomplikowanych czynności. Nie oszukujmy się – wszelkie osłonki na balustradę narażone są na działanie kurzu, pyłu, błota, deszczu czy innego rodzaju brudu. Nie będziemy sugerować, że potrzebujesz specjalnych, profesjonalnych środków czystości. Wystarczy chwycić za ściereczkę lub gąbkę oraz wodę i mydło. To usunie z powierzchni maskownicy każdy brud. Nie musisz nawet zdejmować jej z balustrady. Jeśli jednak zechcesz – wystarczy, że przetniesz opaski zaciskowe. Możesz wtedy maskownicę umyć w ogrodzie lub w łazience.

Standardowa osłona na balustradę balkonową

Polscy deweloperzy najczęściej korzystają ze standardowych wymiarów, jeśli chodzi o balkony i tarasy. Wielkości powtarzają się, dążąc do pewnej uniwersalności. Dlatego właśnie w naszej ofercie można znaleźć osłonę balkonu, która będzie nie tylko gotowa do wysyłki, ale też idealnie dopasowana do potrzeb klienta.

Wśród standardowych rozmiarów, oferujemy maty o wymiarach od 60x300cm do 110x700cm. Przeznaczone są dla klientów, którzy posiadają balkony o najpopularniejszych wymiarach. Osłona balustrady na balkonie wysyłana jest z naszego magazynu bardzo szybko, a jej montaż nie przysporzy dodatkowych problemów.

Wszystkie zasłony na balustradę balkonu z tworzywa posiadają specjalne, wzmacniane przelotki, dzięki czemu łatwo można je przymocować do balustrady. Otwory wykonane są gęsto, co gwarantuje dobre przyleganie maty. W efekcie nie tylko nie hałasuje podczas silnego wiatru, ale też zminimalizowane jest ryzyko zerwania maskownicy.

Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Matę można dobrać więc do stylu, w którym urządzono mieszkanie lub postawić na spójny design z elewacją budynku.

Osłona balustrady balkonowej - Jak wykonać pomiar?

Należy pamiętać, że oferowana przez nas mata to nie tylko maskownica przodu balustrady. To również boczna zasłona na balustradę balkonową. Należy więc zmierzyć balustradę w całości – zarówno jej wysokość, jak i długość. Na tej podstawie można wybrać produkt, który będzie odpowiadać potrzebom klienta. Jeśli jednak okaże się, że potrzebne wymiary różnią się od tych, oferowanych przez naszą firmę, zachęcamy do zakupu osłony balustradowej na zamówienie. Można również wybrać większy rozmiar i samodzielnie dociąć produkt, idealnie dopasowując do potrzeb. Obudowa na balkon nie stawia oporu przy przycinaniu oraz nie pruje się po obcięciu.

Jak zamontować obudowę na balkon?

Montaż naszych osłon na balustradę nie jest skomplikowany. Każda z nich posiada specjalne przelotki, które są odpowiednio wzmocnione. Dzięki temu mata na balkon nie porwie się nawet przy silnym wietrze. Montażu można dokonać samodzielnie, choć pomocna dłoń sprawi, że cały proces przebiegnie sprawnie. Osłonę należy przymocować do balustrady za pomocą np. przezroczystych trytytek, które nie będą rzucać się w oczy. Należy pamiętać o dobrym naciągnięciu maty, dzięki czemu będzie wyglądać estetycznie i jeszcze lepiej spełni swoje zadanie.

Pielęgnacja osłony na balustradę balkonową

Nasze maty powstały po to, aby odmienić balkon. Osłona balustradowa przed sąsiadami może służyć swojemu właścicielowi przez wiele lat. Należy jednak o nią odpowiednio dbać. Maty są wodoodporne, opierają się też działaniu promieni UV. Może się jednak osadzać na nich kurz i pył. Dlatego warto raz na jakiś czas zdjąć maskownicę i umyć ją wodą z dodatkiem mydła. Nie potrzeba żadnych specjalnych detergentów. Aby wyschła i aby uniknąć zacieków zalecamy przetarcie mokrej powierzchni miękką, suchą ściereczką.

Bardzo dbamy o nasze produkty. Zamówienia wysyłamy do klientów zwinięte w rulon, zabezpieczone 3-warstwowym kartonem. Dzięki temu produkt nie gniecie się, a po rozpakowaniu jest natychmiast gotowy do użycia.

Przesyłka osłon balkonowych

Cover-it przykłada ogromną wagę do sposobu pakowania swoich produktów. Ze względu na to, że oferujemy dostawę na terenie całego kraju, musimy każde zamówienie odpowiednio przygotować do transportu. W związku z tym każdy parawan na balustradę balkonowy zwijany jest w spory rulon, co zapobiega powstawaniu zagnieceń. Tak przygotowany produkt umieszczamy w trzywarstwowym kartonie, który chroni swoją zawartość przed uszkodzeniami i zabrudzeniem.
Każda oferowana przez nas osłona na balkon przed sąsiadami zapewni Ci maksymalną prywatność we własnym domu. Nie będziesz czuć się skrępowany, ani obserwowany, ponieważ montując nasz produkt, zagwarantujesz sobie intymność na najwyższym poziomie, niezależnie od tego czy lubisz spędzać czas na swoim balkonie lub tarasie, czy w zaciszu domowym.

Po nasze produkty codziennie sięgają zadowoleni klienci ze wszystkich miast Polski. Dziś możesz dołączyć do nich i Ty. Wybierz tę osłonę, która będzie najlepiej pasowała do wymiarów Twojej balustrady oraz będzie spełniała Twoje oczekiwania.

Najczęściej zadawane pytania

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź

Pytanie

Odpowiedź