Osłony balkonowe na wymiar

Wysokiej jakości osłony na balkon

Cover-it oferuje osłony balkonowe i na taras. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów, dopasowanych do potrzeb klientów. Osłona na balkon może pełnić funkcję estetyczną, zapewniać prywatność czy też chronić od wiatru. Każdy produkt wykonywany jest z ogromną starannością i dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół. Oferowane przez nas osłonki na balkony świetnie sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy klientom zależy na zachowaniu prywatności. Tworzywo, z którego są wykonane nie przepuszcza światła i nie jest transparentne. Oznacza to, że osłona na balkon ukryje jego zawartość przed wzrokiem sąsiadów oraz przechodniów.

Czy nowoczesne osłonki na balkon chronią od wiatru?

Proponowane przez nas osłony na balkon nie przepuszczają powietrza. Chronią więc osoby oraz przedmioty na nim zgromadzone od wiatru, nawet tego porywistego. Zapewniają one ogromny komfort swoim właścicielom, którzy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Osłona balkonowa powstrzyma napierający wiatr i odbije go w innym kierunku. Dobrze przymocowana nie będzie też łopotać na wietrze.

Osłony balkonowe pomocne w stworzeniu uroczego kącika

W związku z tym, że osłony balkonowe chronią prywatność i osłaniają balkon od niesprzyjających warunków atmosferycznych, wprost idealnie sprawdzą się jako dodatek, który pomoże w stworzeniu balkonu marzeń. Oddzielając swoją przestrzeń od świata zewnętrznego poprzez osłonki na balkon, można wypełnić ją wygodnymi siedziskami, poduszkami, kocami, lampionami i roślinami. W ten nie wymagający ogromnego zaangażowania sposób można stworzyć ulubione miejsce do spędzania czasu wolnego, szczególnie podczas letnich wieczorów.

W jakich kolorach i rozmiarach mamy osłony na balkon?

Osłona balkonowa dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych. Coś dla siebie znajdą zarówno osoby, które pragną żywych, jaskrawych barw, jak i miłośnicy tych stonowanych. Osłona na balkonie może zostać wybrana na dwa sposoby. Przede wszystkim – można kupić tę, która będzie odpowiadała gustowi klienta i w jakiś sposób uzupełni wystrój całego mieszkania, nawiązując do niego kolorystycznie. Można również postawić na dobro całej wspólnoty i wziąć pod uwagę kolory, które znajdują się na elewacji budynku (rozwiązanie najbardziej preferowane przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe). Dzięki temu rozwiązaniu, nieruchomość będzie jednolita i elegancka. Stoimy frontem do klientów również w zakresie rozmiaru osłonki na balkon. Doskonale wiemy, że aby osłona balkonowa dobrze pełniła swoją funkcję, powinna być idealnie dopasowana, a przede wszystkim zamontowana w jednej części, a nie panelowo. Dlatego przed wyborem osłony na balkony zachęcamy do wykonania dokładnych pomiarów balustrady. W naszej bogatej ofercie dostępne są osłony w standardowych rozmiarach, dopasowane do większości balkonów oraz tarasów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre z nich wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo także osłony balkonowe na wymiar.

Może istnieć wiele przyczyn, dla których chcesz zasłonić balustradę swojego balkonu lub prześwity w płocie. Może być to unowocześnienie, odświeżenie wizerunku lub odgrodzenie się od wzroku ciekawskich przechodniów albo sąsiadów. Cover-It oferuje odporne osłony na balkon, które świetnie sprawdzą się w tej roli. Poczujesz komfort i bezpieczeństwo, zyskasz upragniony cień oraz prywatność. Nasze produkty są trwałe, łatwe w montażu i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Każda nasza osłona na balkon czy taśma ogrodzeniowa wykonywana jest ręcznie. Dzięki temu otrzymujesz produkt najwyższej jakości, który przetrwa nawet trudne warunki atmosferyczne. To bardzo ważne, ponieważ osłona będzie znajdowała się na zewnątrz, gdzie będzie narażona nie tylko na silny wiatr i deszcz, ale również na mróz, śnieg oraz upalne słońce (wysoka odporność na promienie UV)! Żaden z powyższych czynników nie zagraża naszym produktom. W związku z tym możesz korzystać z nich zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Jesteśmy pewni, że będą Ci one służyły nie tylko przez jeden sezon, ale przez wiele lat.

Jak wygląda montaż osłonki na balkon?

Pewnie zastanawia Cię montaż naszych osłon. Gwarantujemy – to nic trudnego, ani stresującego! Należy zaznaczyć, że każda osłona na wymiar na balkonie została wyposażona w tzw. oczka kaletnicze. Rozmieszczamy je co 50 centymetrów. To umożliwi Ci idealne dopasowanie maty do Twojej balustrady. Będzie do niej przylegać, pozostawiając gładką taflę, bez niepotrzebnych marszczeń. Każdą maskownicę przyczepisz przy użyciu opasek zaciskowych, które dołączamy do zamówienia zupełnie gratis. Gwarantuje to, że osłonka balkonowa będzie idealnie przylegała do wybranej powierzchni, bez tworzenia nieestetycznych prześwitów oraz marszczeń. Do każdego zamówienia dołączamy również komplet opasek zaciskowych, dzięki którym przymocujesz osłonę do balustrady, słupków, itd. Żadnych problemów, żadnego stresu, a jeśli zapragniesz zdjąć osłonkę, wystarczy przeciąć przelotki.

Równie proste jak montaż, jest czyszczenie naszych osłon. Nie potrzebujesz do tego celu żadnych chemikaliów, ani specjalnych środków. Polecamy raz na jakiś czas przemyć osłonę wodą z mydłem, przy użyciu gąbki lub ściereczki. Dzięki temu zawsze będziesz cieszyć się żywym kolorem, który nie będzie przytłumiony kurzem, brudem, pyłkami drzew czy zaciekami po kwaśnym deszczu. Możesz umyć matę bez zdejmowania jej lub rozciąć opaski zaciskowe i wyczyścić ją na ogrodowym trawniku, pod prysznicem lub w wannie.

Rodzaje osłon balkonowych - standardowe czy na wymiar?

Osłonki na balkon możemy wyprodukować na indywidualne życzenie klienta. W takiej sytuacji, decyduje on nie tylko o ich kolorze, ale również o wymiarach. Jesteśmy w stanie przygotować produkt, który będzie idealnie dopasowany do balkonu, tarasu czy ogrodzenia, nawet tych, o niestandardowych wymiarach. Każda oferowana przez nas praktyczna osłona balkonowa na wymiar łączy w sobie wysoką jakość materiału z przystępną, rozsądną ceną, na każdą kieszeń. Zdarza się, że zakrycie konkretnej balustrady albo płotu, pochłonie wiele metrów bieżących materiału. Nasza firma gwarantuje zakrycie danej powierzchni płatem o długości maksymalnej 25 metrów bieżących. Dzięki temu unikasz kupowania wielu części i możesz ograniczyć montaż do jednej lub kilku. Pozwala to na stworzenie skutecznej osłony przed wzrokiem ciekawskich albo sąsiadów. Co bardzo ważne, każda oferowana przez nas osłona na balkon PCV spełnia ściśle określone funkcje i bardzo dobrze się w nich odnajduje. Przede wszystkim produkty te są niezwykle estetyczne. Gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka. W związku z tym, możesz dopasować osłonkę do swojego gustu albo wyglądu budynku. Niezależnie od wybranej barwy, możesz być pewien, że osłona na balkonie sprawi, że ciekawscy nie będą zaglądać do wnętrza Twojego mieszkania albo domu. Zyskasz upragnioną intymność. Materiał nie prześwituje, więc pozwala Ci na zachowanie prywatności. Co więcej, nikt nie będzie przyglądał się zawartości Twojego balkonu. W związku z tym, możesz spędzać na nim miło czas z przyjaciółmi, oddawać się lekturze, czy nawet suszyć pranie – to Twoja strefa osobista!

Czy wiesz, że osłony balkonowe to skuteczna osłona przed sąsiadami?

Osłonki na balkony nie sprawiają również problemów podczas czyszczenia. O ile nie wymagają one specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, o tyle od czasu do czasu możesz zechcieć je wyczyścić. Może się bowiem na nich osadzać kurz, pył z ulicy, błoto, a deszcz może pozostawiać nieestetyczne ślady. Nie musisz przy tym zaopatrywać się w drogie środki czystości. Wystarczy Ci ściereczka lub gąbka, woda i mydło! W ten sposób pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń. Bardzo dbamy o wysoki poziom zadowolenia naszych klientów. Z tego względu wszystkie zamówienia są odpowiednio przygotowane do wysyłki. Jeśli chodzi o osłony na balkon, są one zwijane w rulon, dzięki czemu nie gniotą się podczas podróży. Każda z nich pakowana jest w trzywarstwowy karton, który chroni produkt przed uszkodzeniem i zabrudzeniami. Niezależnie ile osłon zamówisz, każda z nich zapakowana zostanie oddzielnie. Każde zamówienie traktujemy priorytetowo. W związku z tym, staramy się zrealizować je jak najszybciej. Proponowane przez Cover it nowoczesne osłony balkonowe jednokolorowe można ujrzeć w wielu miastach Polski. Sięgają po nie mieszkańcy bloków, wieżowców, apartamentów, kamienic, domków jednorodzinnych czy ogródków działkowych. Są niezwykle cenione za żywe kolory, trwałość oraz dyskrecję, którą zapewniają. Warto zaznaczyć, że osłona na balkon nie jest jedynym, oferowanym przez nas produktem. Klienci wprost uwielbiają nasze moskitiery, także w wersji moskitiery na metry, które chronią ich przed insektami, zapewniając spokojny wieczór w domu, na balkonie, na tarasie, w namiocie lub w altanie ogrodowej.

Materiałowe osłony balkonowe PCV to gwarancja intymności. Zależy nam na tym, aby każdy mógł sięgnąć po tego typu rozwiązanie, bez konieczności łączenia wielu elementów. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się również osłony na balkon na wymiar. Są to takie same produkty, jak te o standardowych miarach. Różnią się tylko wielkością. W tym przypadku, możesz dopasować produkt do konkretnych wymiarów Twojego balkonu.

Różnica pomiędzy SOLIDNYMI osłonami balkonowymi a osłonami z marketu

Zapomnij o osłonach, dostępnych w tradycyjnych sklepach. Wykonywane są one najczęściej z materiałów dość niskiej jakości i służą zaledwie przez sezon lub dwa. Szybko bledną, stają się kruche oraz łamliwe. Warunki pogodowe mają na nie ogromny, negatywny wpływ. Dodatkowo, rzadko zdarza się, że mają jakikolwiek system, ułatwiający montaż. W związku z tym ich nabywcy najczęściej musza przeplatać je między szczeblami balkonu, co nie wygląda dobrze, a dodatkowo generuje kolejne koszty, gdyż musza oni wtedy kupić więcej tego typu osłonki balkonowe.

Dlaczego warto wybrać osłony balkonowe oczkowane w Cover-it?

Warto już na początku zaznaczyć, że każda nasza osłona balkonowa oczkowane na wymiar to produkt rzemieślniczy. Oznacza to, że wykonywane są one ręcznie! Można je przycinać, dopasowywać, co nie sprawi, że zaczną się rozwarstwiać, pruć albo rozdzierać. Osłona na balkon na wymiar produkowana jest z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu jest niezawodna i trwała!

Oferujemy Ci produkt, który zapewni Ci maksimum komfortu i intymności. Materiał, z którego wykonywana jest każda osłona balkonowa na wymiar nie przepuszcza światła i nie prześwituje. Co więcej, jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Burze, wiatr, deszcz, grad, śnieg, słońce i promienie UV nie zniszczą go w jeden sezon. Dobra osłona na balkon wymiar zachowuje swój kolor i trwałość na wiele lat. Oferujemy każdemu z klientów bogatą gamę kolorystyczną naszych produktów. Może więc dopasować barwę do swoich upodobań lub ogólnego wyglądu budynku. To świetny sposób na zamaskowanie starych balustrad lub unowocześnienie balkonu.

Jak wybrać rozmiar osłony balkonowej?

Aby przygotowana przez Cover it osłona balkonowa technorattan na wymiar spełniała swoje zadanie i była idealnie dopasowana do Twojej balustrady, powinieneś wykonać kilka kroków. Po pierwsze – dokładnie zmierz swój balkon. Pamiętaj, aby zmierzyć go po tej stronie, po której zamontowana zostanie balustrada (wymiary wewnątrz balkonu mogą różnić się od tych zewnętrznych). Po drugie, wybierz typ osłony, którą chcesz kupić. Po trzecie, podaj długość i szerokość, a także wybierz kolor. I gotowe! Pamiętaj, że maksymalna długość balustrady, którą możemy przygotować w jednym kawałku to 25 metrów. Przy finalizowaniu zamówienia, otrzymasz informację o czasie jego realizacji.

Nie wszystkie balkony są takie same. Obecnie, deweloperzy przygotowują często unikalne wymiary balkonów oraz tarasów. Nie musisz zamawiać dwóch czy nawet trzech mat, aby zakryć balustradę i ochronić się przed wzrokiem ciekawskich, a także rabusiów. Jedna płachta, idealnie dopasowanej maty sprawi, że nie tylko jej montaż będzie przyjemny. Stworzysz również spójny, estetyczny balkon, ponieważ nigdzie nie będą widoczne łączenia. Taka mata nie będzie wymagała również przycinania, co może być problematyczne. Nie będzie się również marszczyć.

Podsumowanie

Dla Cover it liczy się każdy klient! Twoje zamówienie jest dla nas bardzo ważne. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować je jak najszybciej, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Chcemy dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, a nasze maty na balkon oferujemy klientom na terenie całej Polski. W związku z tym zapakujemy go z uwagą i ogromną precyzją. Każda osłona pakowana jest oddzielnie! Zwijamy ją z równy rulon, dzięki czemu nie powstaną na niej żadne zagniecenia. Tak przygotowany produkt umieszczamy w kartonie, który składa się z trzech warstw, chroniących zawartość przed uszkodzeniem.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności