Przykładowe opinie i realizacje osłon balkonowych Naszych klientów:

realizacja - bordowa osłona balkonowa
realizacja - beżowa osłona balkonowa
realizacja - zielona osłona balkonowa
realizacja - szara osłona balkonowa
realizacja - beżowa osłona balkonowa - taras
realizacja - grafitowa osłona balkonowa
realizacja - granatowa słona balkonowa
realizacja - szara osłona balkonowa

Profesjonalne i nowoczesne osłony balkonowe na wymiar

Specyfikacja osłon balkonowych na wymiar: 

 • oczka montażowe zakute są co 25cm | 1-1,5cm od krawędzi materiału
 • produkt Polski - jesteśmy producentem
 • tolerancja długości +- 2cm
 • gramatura materiału 150g/m2
 • stopień zacienienia 98%
 • materiał nie strzępi się przy docinaniu
 • stabilizowane UV
 • zwijane w rulon do wysyłki - gotowe do montażu
 • komplet opasek zaciskowych do montażu
zielona osłona na balkon ze sklepu Cover It
piękna nowoczesna osłona balkonowa w kolorze czerwonym

Jak kupować osłony na balkon?

 • po pierwsze zmierz swój balkon
 • dobierz odpowiednio długość, szerokość (wysokość) i kolor
 • maksymalna długość osłony to aż 25 metrów
 • jesteśmy w stanie wykonać osłony na balkon na konkretną długość np. 354cm, 973cm (taką informację proszę napisać w uwagach przy składaniu zamówienia, brak tej informacji skutkować będzie wykonaniem osłony według wybranej wartości).
 • zamów odpowiednią długość, potrzebujesz 918cm zamawiasz 920cm, 342cm zamawiasz 350cm, wartość proszę zaokrąglać w górę do pełnych 10cm 

Wysokiej jakości osłony na balkony

Producent Cover-it oferuje osłony balkonowe w wielu wariantach. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów, dopasowanych do potrzeb klientów. Osłona na balkon może pełnić funkcję estetyczną, zapewniać prywatność czy też chronić od wiatru. Każdy produkt wykonywany jest z ogromną starannością i dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół. Oferowane przez nas osłonki na balkony świetnie sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy klientom zależy na zachowaniu prywatności. Tworzywo, z którego są wykonane nie przepuszcza światła i nie jest transparentne. Oznacza to, że osłona na balkon ukryje jego zawartość przed wzrokiem sąsiadów oraz przechodniów.

Czy nowoczesne osłonki na balkon chronią od wiatru?

Proponowane przez nas osłony na balkon nie przepuszczają powietrza. Chronią więc osoby oraz przedmioty na nim zgromadzone od wiatru, nawet tego porywistego. Zapewniają one ogromny komfort swoim właścicielom, którzy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Solidnie wykonana osłona balkonowa powstrzyma napierający wiatr i odbije go w innym kierunku. Dobrze przymocowana nie będzie też łopotać na wietrze.

Jak wygląda montaż osłonki na balkon?

Pewnie zastanawia Cię montaż naszych osłon. Gwarantujemy – to nic trudnego, ani stresującego! Należy zaznaczyć, że każda osłona na wymiar na balkonie została wyposażona w tzw. oczka kaletnicze. Rozmieszczamy je co 50 centymetrów. To umożliwi Ci idealne dopasowanie maty do Twojej balustrady. Będzie do niej przylegać, pozostawiając gładką taflę, bez niepotrzebnych marszczeń. Każdą maskownicę przyczepisz przy użyciu opasek zaciskowych, które dołączamy do zamówienia zupełnie gratis. Gwarantuje to, że osłonka balkonowa będzie idealnie przylegała do wybranej powierzchni, bez tworzenia nieestetycznych prześwitów oraz marszczeń. Do każdego zamówienia dołączamy również komplet opasek zaciskowych, dzięki którym przymocujesz osłonę do balustrady, słupków, itd. Żadnych problemów, żadnego stresu, a jeśli zapragniesz zdjąć osłonkę, wystarczy przeciąć przelotki.

Proces czyszczenia osłon na balkon

Równie proste jak montaż, jest czyszczenie naszych osłon. Nie potrzebujesz do tego celu żadnych chemikaliów, ani specjalnych środków. Polecamy raz na jakiś czas przemyć osłonę wodą z mydłem, przy użyciu gąbki lub ściereczki. Dzięki temu zawsze będziesz cieszyć się żywym kolorem, który nie będzie przytłumiony kurzem, brudem, pyłkami drzew czy zaciekami po kwaśnym deszczu. Możesz umyć matę bez zdejmowania jej lub rozciąć opaski zaciskowe i wyczyścić ją na ogrodowym trawniku, pod prysznicem lub w wannie.

Czy osłony balkonowe to skuteczna osłona przed sąsiadami?

Materiałowe osłony balkonowe PCV to gwarancja intymności. Zależy nam na tym, aby każdy mógł sięgnąć po tego typu rozwiązanie, bez konieczności łączenia wielu elementów. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się również osłony na balkon na wymiar. Są to takie same produkty, jak te o standardowych miarach. Różnią się tylko wielkością. W tym przypadku, możesz dopasować produkt do konkretnych wymiarów Twojego balkonu.

Dlaczego warto wybrać osłony balkonowe oczkowane w Cover-it?

Warto już na początku zaznaczyć, że każda nasza osłona balkonowa oczkowane na wymiar to produkt rzemieślniczy. Oznacza to, że osłony wykonane są ręcznie! Można je przycinać, dopasowywać, co nie sprawi, że zaczną się rozwarstwiać, pruć albo rozdzierać. Osłona na balkon na wymiar produkowana jest z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu jest niezawodna i trwała!

Jak dobrać rozmiar osłony balkonowej do twojego balkonu?

Aby przygotowana przez Cover it osłona balkonowa technorattan na wymiar spełniała swoje zadanie i była idealnie dopasowana do Twojej balustrady, powinieneś wykonać kilka kroków. Po pierwsze – dokładnie zmierz swój balkon. Pamiętaj, aby zmierzyć go po tej stronie, po której zamontowana zostanie balustrada (wymiary wewnątrz balkonu mogą różnić się od tych zewnętrznych). Po drugie, wybierz typ osłony, którą chcesz kupić. Po trzecie, podaj długość i szerokość, a także wybierz kolor. I gotowe! Pamiętaj, że maksymalna długość balustrady, którą możemy przygotować w jednym kawałku to 25 metrów. Przy finalizowaniu zamówienia, otrzymasz informację o czasie jego realizacji.

Nie wszystkie balkony są takie same. Obecnie, deweloperzy przygotowują często unikalne wymiary balkonów oraz tarasów. Nie musisz zamawiać dwóch czy nawet trzech mat, aby zakryć balustradę i ochronić się przed wzrokiem ciekawskich, a także rabusiów. Jedna płachta, idealnie dopasowanej maty sprawi, że nie tylko jej montaż będzie przyjemny. Stworzysz również spójny, estetyczny balkon, ponieważ nigdzie nie będą widoczne łączenia. Taka mata nie będzie wymagała również przycinania, co może być problematyczne. Nie będzie się również marszczyć.

 

brązowa osłona na balkony w dobrej cenie
materiał z jakiego są wykonane solidne osłony balkonowe PCV
Czy szara osłona na balkony będzie pasować do mojego balkonu?
wodoodporna osłona na balkon tylko z Cover It