Osłony balkonowe na wymiar

Maskownice na balkon to gwarancja intymności. Zależy nam na tym, aby każdy mógł sięgnąć po tego typu rozwiązanie, bez konieczności łączenia wielu elementów. Z tego względu w naszej ofercie znalazły się również osłony na balkon na metry. Są to takie same produkty, jak te o standardowych miarach. Różnią się tylko wielkością. W tym przypadku, możesz dopasować produkt do konkretnych wymiarów Twojego balkonu.

POWIEDZ: „NIE” OSŁONOM Z MARKETU


Zapomnij o matach, dostępnych w tradycyjnych sklepach. Wykonywane są one najczęściej z materiałów dość niskiej jakości i służą zaledwie przez sezon lub dwa. Szybko bledną, stają się kruche oraz łamliwe. Warunki pogodowe mają na nie ogromny, negatywny wpływ. Dodatkowo, rzadko zdarza się, że mają jakikolwiek system, ułatwiający montaż. W związku z tym ich nabywcy najczęściej musza przeplatać je między szczeblami balkonu, co nie wygląda dobrze, a dodatkowo generuje kolejne koszty, gdyż musza oni wtedy kupić więcej tego typu osłonki.

OSŁONY NA BALKON NA WYMIAR OD COVER IT


Warto już na początku zaznaczyć, że każda nasza osłona balkonowa na metry to produkt rzemieślniczy. Oznacza to, że wykonywane są one ręcznie! Można je przycinać, dopasowywać, co nie sprawi, że zaczną się rozwarstwiać, pruć albo rozdzierać. Osłona na balkon na wymiar produkowana jest z najwyższej jakości materiału. Dzięki temu jest niezawodna i trwała!

Oferujemy Ci produkt, który zapewni Ci maksimum komfortu i intymności. Materiał, z którego wykonywana jest każda osłona balkonowa na metry nie przepuszcza światła i nie prześwituje. Co więcej, jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Burze, wiatr, deszcz, grad, śnieg, słońce i promienie UV nie zniszczą go w jeden sezon. Każda osłona balkonowa na wymiar zachowuje swój kolor i trwałość na wiele lat. Oferujemy każdemu z klientów bogatą gamę kolorystyczną naszych produktów. Może więc dopasować barwę do swoich upodobań lub ogólnego wyglądu budynku. To świetny sposób na zamaskowanie starych balustrad lub unowocześnienie balkonu.

JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI ROZMIAR?


Aby przygotowana przez Cover it osłona na balkon na wymiar spełniała swoje zadanie i była idealnie dopasowana do Twojej balustrady, powinieneś wykonać kilka kroków. Po pierwsze – dokładnie zmierz swój balkon. Pamiętaj, aby zmierzyć go po tej stronie, po której zamontowana zostanie balustrada (wymiary wewnątrz balkonu mogą różnić się od tych zewnętrznych). Po drugie, wybierz typ osłony, którą chcesz kupić. Po trzecie, podaj długość i szerokość, a także wybierz kolor. I gotowe! Pamiętaj, że maksymalna długość balustrady, którą możemy przygotować w jednym kawałku to 25 metrów. Przy finalizowaniu zamówienia, otrzymasz informację o czasie jego realizacji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ OPCJĘ: NA WYMIAR?


Nie wszystkie balkony są takie same. Obecnie, deweloperzy przygotowują często unikalne wymiary balkonów oraz tarasów. Nie musisz zamawiać dwóch czy nawet trzech mat, aby zakryć balustradę i ochronić się przed wzrokiem ciekawskich, a także rabusiów. Jedna płachta, idealnie dopasowanej maty sprawi, że nie tylko jej montaż będzie przyjemny. Stworzysz również spójny, estetyczny balkon, ponieważ nigdzie nie będą widoczne łączenia. Taka mata nie będzie wymagała również przycinania, co może być problematyczne. Nie będzie się również marszczyć.

JAK ZAMONTOWAĆ OSŁONY NA BALKON NA METRY?


Pewnie zastanawia Cię montaż naszych osłon. Gwarantujemy – to nic trudnego, ani stresującego! Należy zaznaczyć, że każda osłona balkonowa na wymiar została wyposażona w tzw. oczka kaletnicze. Rozmieszczamy je co 50 centymetrów. To umożliwi Ci idealne dopasowanie maty do Twojej balustrady. Będzie do niej przylegać, pozostawiając gładką taflę, bez niepotrzebnych marszczeń. Każdą maskownicę przyczepisz przy użyciu opasek zaciskowych, które dołączamy do zamówienia zupełnie gratis.

Równie proste jak montaż, jest czyszczenie naszych osłon. Nie potrzebujesz do tego celu żadnych chemikaliów, ani specjalnych środków. Polecamy raz na jakiś czas przemyć osłonę wodą z mydłem, przy użyciu gąbki lub ściereczki. Dzięki temu zawsze będziesz cieszyć się żywym kolorem, który nie będzie przytłumiony kurzem, brudem, pyłkami drzew czy zaciekami po kwaśnym deszczu. Możesz umyć matę bez zdejmowania jej lub rozciąć opaski zaciskowe i wyczyścić ją na ogrodowym trawniku, pod prysznicem lub w wannie.

KAŻDE ZAMÓWIENIE JEST DLA NAS BARDZO WAŻNE


Dla Cover it liczy się każdy klient! Twoje zamówienie jest dla nas bardzo ważne. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować je jak najszybciej, dbając o najdrobniejsze szczegóły.
Chcemy dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, a nasze maty oferujemy klientom na terenie całej Polski. W związku z tym zapakujemy go z uwagą i ogromną precyzją. Każda osłona pakowana jest oddzielnie! Zwijamy ją z równy rulon, dzięki czemu nie powstaną na niej żadne zagniecenia. Tak przygotowany produkt umieszczamy w kartonie, który składa się z trzech warstw, chroniących zawartość przed uszkodzeniem.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności