Osłony na taras

Taras jest marzeniem wielu osób. Kiedyś pojawiały się głownie przy domkach jednorodzinnych. Teraz, coraz częściej inwestują w nie deweloperzy, oferując sporą przestrzeń balkonową właścicielom niektórych mieszkań. Bardzo modne są również przeszklone lub po prostu przejrzyste balustrady. Dla wielu to spory problem, ponieważ chyba nikt nie lubi, gdy przechodnie lub sąsiedzi zagadają przez okna do domu. Pomocna może okazać się osłona tarasu, którą znajdziesz w Cover it.

JAK MOGĄ CI POMÓC OSŁONY TARASOWE?


Przede wszystkim, jeśli chodzi o osłony tarasu będą one chronić Cię przed wzrokiem wścibskich sąsiadów oraz przechodniów. Dzięki temu ochronisz przed ich spojrzeniami swoje zacisze domowe, a także sam taras. To wyłącznie Twoja sprawa, czy spędzasz na nim czas, leżąc w hamaku, pijąc kawę z przyjaciółmi, uprawiasz joge, czy suszysz pranie. Nikt nie musi tego widzieć! Będziesz czuć się komfortowo. Osłona tarasu przed sąsiadami działa rewelacyjnie, ponieważ nie jest przezroczysta.

Kolejnym pozytywnym wykorzystaniem naszego produktu jest zamontowanie jej, np. przy jednym ze skrzydeł balustrady. Osłona boczna na taras sprawi, że możesz odpoczywać, bez odczuwania powiewu wiatru na swoim ciele. Oczywiście, możesz zamontować ją również na całości balustrady. Wtedy osłona na taras od wiatru będzie chronić Cię przed powiewami z każdej strony, tworząc swoisty parawan. To rozwiązanie, które cenią sobie osoby mieszkające na każdym piętrze. Osłona tarasu przed wiatrem sprawia bowiem, że można spędzić przyjemnie na nim czas, zyskujesz pewność, że Twoje dziecko nie zostanie przewiane. Jeśli osłony od wiatru na taras zostaną zamontowane na ostatnim piętrze, latem możesz poczuć się jak na plaży. Będziesz cieszyć się słońcem, dzięki czemu zyskasz równomierną opaleniznę!

JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIĄ OSŁONĘ?


Dobór właściwego produktu nie jest trudnym zadaniem. Będziesz potrzebować przede wszystkim miarki. Dokładnie zmierz wysokość oraz długość barierek na swoim tarasie. Bardzo ważne jest to, aby dokonać pomiaru po tej stronie balustrady, po której zawiśnie mata. Gdy już poznasz wymiary swojego tarasu, wybierz z listy ten produkt, który najbardziej przypadł Ci do gustu.
Ostatnim krokiem jest wybór koloru. Nasze osłony tarasowe dostępne są w wielu barwach: od żywych i soczystych, po stonowane, neutralne, pastelowe. Możesz wybrać te, które najbardziej Ci się podobają lub postawić na takie, które będą współgrały w ogólnym projektem budynku. Czasem warto jest sprawdzić regulamin spółdzielni lub wspólnoty, albo zadzwonić i zapytać, czy w tej kwestii mieszkańcy mają dowolność, czy organ nadzorujący zastrzega wybór konkretnych kolorów.

MONTAŻ I CZYSZCZENIE


Niezależnie od tego, czy decydujesz się na osłony tarasowe boczne czy pełne, montaż w każdym wypadku jest tak samo prosty i intuicyjny. Do każdego zamówienia dołączamy zupełnie gratis opaski zaciskowe, wykonane z tworzywa sztucznego. Do montażu będziesz potrzebować tylko ich, oczywiście maty i ewentualnie drugiej osoby do pomocy. Wszystkie osłony tarasu, które sprzedawane są przez Cover it posiadają specjalne przelotki, tzw. oczka kaletnicze. Są one odpowiednio zabezpieczone tak, aby nawet silne podmuchy wiatru nie powodowały uszkodzenia materiału. Oczka rozmieszczone są do 50 centymetrów. Dzięki temu cała płachta może wprost idealnie przylegać do balustrady, tworząc jednocześnie równą i płaską powierzchnię, bez żadnych zmarszczeń.

Czyszczenie naszych osłon również nie wymaga specjalnego zaangażowania. W tym celu będziesz potrzebować ściereczki lub gąbki, wody i mydła. Powierzchnia naszych maskownic jest niezwykle łatwa w utrzymaniu w czystości. Polecamy aby jednak raz na jakiś czas zdecydować się na jej umycie, ze względów estetycznych i higienicznych. Osłony tarasowe, które znajdują się na zewnątrz, narażone są na pyłki drzew, deszcz czy kurz oraz spaliny. To sprawia, że ich powierzchnie stają się po prostu brudne. Dbając o ich wygląd będziesz zawsze cieszyć się żywym kolorem osłony.

DOŚWIADCZENIE I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


Osłona na taras jest wyrobem rzemieślniczym. Oznacza to, że przygotowujemy ją własnoręcznie. W związku z tym, dbamy o każdy szczegół. Nasze produkty charakteryzuje wysoka precyzja wykonania. Co więcej, są one odporne na działanie deszczu, wiatru, śniegu, gradu czy promieni UV. Nie musisz martwić się, że po jednym sezonie użytkowania, produkt będzie trzeba wymienić. Nadal będzie miał żywe barwy, nie będzie się rozdzierać, ani kruszyć.

Nasze osłony od wiatru na taras goszczą już w wielu polskich domach. Oferujemy wysyłkę zamówień na terenie Polski. Doświadczenie nauczyło nas przykładania ogromnej wagi do przygotowywania przesyłek. Zależy nam na tym, aby każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości, w nienaruszonym stanie. Z tego względu, przede wszystkim – każda osłona pakowana jest w oddzielny karton. Maty są zwijane w rulon, dzięki czemu nie będą się gniotły podczas transportu. Aby nie zostały również uszkodzone, każdą z nich umieszczamy w trzywarstwowym kartonie.

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności