Moskitiery na centymetry tylko od Cover It!

Nawet najwięksi miłośnicy przyrody i spędzania czasu na świeżym powietrzu zdają sobie sprawę jak uciążliwa jest obecność much, ciem, komarów i innych owadów w pomieszczeniach czy na tarasach. Duża ilość krwiopijców skutecznie może zepsuć wieczór z przyjaciółmi na tarasie czy romantyczną kolację we dwoje. W powstrzymywaniu owadów najlepiej sprawdzają się siatki okienne jak dostępne w naszym sklepie moskitiery na centymetry.

Gdzie mogą przydać się siatki moskitiery na centymetry?

Najwięcej uciążliwych owadów występuje bez wątpienia na terenach zielonych – tam gdzie jest dużo drzew i krzewów – tam dużo będzie komarów, bąków, os czy pszczół. Nie inaczej jest również w okolicach zbiorników wodnych. Co więcej, warto pamiętać, że zagrożeniem są również owady, które nie latają – jak robaki czy pająki, które mogą powodować bolesne ukąszenia. Siatki moskitiery na centymetry to jednak nie tylko doskonała opcja dla właścicieli domów, działkowych altan czy przyczep kempingowych. To również świetny sposób na zabezpieczenie mieszkań nawet w dużych miastach. Moskitiery na centymetry od Cover It docenią również alergicy, bowiem takie siatki moskitiery na centymetry są w stanie zatrzymać większe pyłki roślin, które zaczynają kwitnąć wiosną.

Dlaczego warto wybrać moskitiery na centymetry od Cover It?

Nasze siatki moskitiery na centymetry to rozwiązanie, które odporne i dyskretne. Moskitiery na centymetry są wykonane w grubej gramaturze 100gsm, które są bardzo wytrzymałe i odporne na rozrywanie. Potrafią wytrzymać w dobrym stanie nawet kilka sezonów. Nasze moskitiery na centymetry są też wykonane w szarym, dyskretnym kolorze, co sprawia, że siatka na oknie jest prawie niewidoczna! Utrzymanie naszych moskitier i ich montaż również są bardzo proste. Dzięki dwustronnemu rzepowi instalacja przebiega wyjątkowo szybko. Z kolei tworzywo, z którego wykonano siatkę, można czyścić wilgotną szmatką, gąbką czy urządzeniami generującymi parę wodną.