Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar
Osłona balkonowa na wymiar

Osłona balkonowa na wymiar

OSLONA_NAWYM_03_70
1,00 zł
Brutto

Jak kupować?

  • zmierz balkon
  • wybierz długość, szerokość i kolor
  • maksymalna długość osłony to 25 metrów

Szerokość
Kolor
  • Brązowy
  • Szary
  • Granatowy
  • Zielony
  • Bordowy
  • Beżowy
  • Grafitowy

.

Dlaczego warto kupić osłony balkonowe Cover-IT ?


Polski produkt rzemieślniczy - Każda osłona balkonowa na wymiar jest ręcznie wykonana z największą dbałością o jakość.

Odporne na warunki atmosferyczne- Z naszych osłon z powodzeniem można korzystać cały rok, niestraszny jest im mróz, deszcz, wilgoć, wiatr czy promieniowanie UV.

Wodoodporne - Zapomnij o zalanym balkonie ! Dzięki wodoodpornym właściwościom, w miejscu zawieszenia osłony woda nie przecieka do środka. Materiał się nie niszczy, nie gnije i nie trzeba go suszyć.

Wytrzymałe - Osłony są wykonane z bardzo wytrzymałego i sztywnego materiału, odpornego na rozciąganie i rozrywanie, z pewnością wytrzymają kilka sezonów.

Nie tracą kolorów -Dzięki pokryciu lakierem UV, osłony nie płowieją i cały czas zachowują swój naturalny kolor.

FunkcjonalneOsłony balkonowe można skracać na dowolną długość, materiał nie strzępi się ani nie pruje przy przecinaniu.

Stabilne- Dzięki optymalnemu rozmieszczeniu metalowych oczek co 30 cm na górze, dole i brzegach materiału, osłony stabilnie przylegają do powierzchni balkonu, balustrady czy ogrodzenia. Doskonale chronią przed wiatrem.

Bezproblemowe w czyszczeniu i utrzymaniu -  Osłony są wykonane z tkaniny odpornej na zabrudzenia, wystarczy czyścic je wodą z mydłem za pomocą szmatki czy gąbki.

Zapewniają Intymność i dyskrecje- Twój balkon czy ogród jest twoją twierdzą. Osłony wiszą na straży twojej prywatności. Doskonale chronią przed ciekawskim wzrokiem sąsiadów, czy chciwymi zapędami złodziei.

Łatwe w montażu I demontażu - Do każdego zamówienia dodajemy komplet opasek zaciskowych dzięki którym, szybko i bezstresowo zamocujesz osłony na balkonie czy w ogrodzie.

Starannie zapakowane - Każda osłona przed wysyłką jest zwijana w rulon, co zapobiega gnieceniu się materiału, dzięki temu produkt jest od razu gotowy do zawieszenia i nie wymaga prasowania. Ponadto każda osłona, pakowana jest w oddzielny 3-warstwowy karton. Kupując osłony Cover-IT, masz pewność, że twoje zamówienie nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu.

9975 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ta strona używa ciasteczek, więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności